Haber
Galatasaray, Zalgiris maçı hazırlıklarını sürdürdü
![](https://haber-cubuk.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/galatasaray-zalgiris-maci-hazirliklarini-surdurdu-CPtaRW9A.webp)
Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Eleme Turu’nda Zalgiris ile oynayacağı rövanş karşılaşmasının hazırlıklarına bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlediği antrenmanla devam etti.
Dinamik bir ısınma ile başlayan egzersiz, 8’e 2 geçişlerden oluşan üç set ile devam etti. Antrenör Okan Buruk yönetiminde yapılan antrenman, savunma ve hücumda 2-2 oynanan karşılaşma çift golle sona erdi.
Sarı-kırmızılılar hazırlıklarına yarın saat 20.15’te Rams Park’ta yapacakları antrenmanla devam edecek. – İSTANBUL